Home > Strategy Trends Onderzoek 2010

Strategy Trends Onderzoek 2010

Nieuwe kansen of nieuwe ingrepen?

Nederlandse ondernemingen herstellen van de crisis. Bedrijven zoeken nieuwe kansen. Bij nieuwe kansen draait het ook om onderscheidend vermogen en activiteiten met toegevoegde waarde voor uw klanten en uw organisatie. Marktconforme kosten blijven een randvoorwaarde.

Tijdens het begin van de crisis onderzochten wij wat ondernemingen voornemens waren te doen om de gevolgen te managen.

Met dit onderzoek willen we nagaan welke maatregelen u daadwerkelijk genomen heeft en welke effectief bleken te zijn.

Ook kijken we graag vooruit en onderzoeken we of de crisis u aanleiding heeft gegeven om uw strategie aan te passen en waarop u de komende jaren zich wilt onderscheiden in uw markt.

Direct naar het onderzoek >>>

Meer informatie?

Hendrik Jan Kaal

Wilt u meer informatie over dit onderzoek? Neemt u dan contact op met Hendrik Jan Kaal T 030 - 2 916 969  of stuur een mail.

 
  • print
Copyright © 2010 Berenschot Groep BV. Alle rechten voorbehouden.

Naar boven